Müzik Dinleyerek Para Kazanmak Mümkün mü? İşte Detaylar..

0

İnternet yoluyla birçok şekilde para kazanmak mümkün.Bunlardan bir tanesi de müzik dinleyerek para kazanmak.Kulağa ilginç geliyor olabilir ama zaten çok büyük kazançlardan bahsetmesek de alternatif bir para kazanma seçeneği olarak değerlendirilebilecek bir yöntem olduğunu söylebiliriz. Bunun için hizmet veren platformlar dinlediğiniz şarkılar ve sonrasında yapacağınız yorumlar yahut geri dönüşler için para ödemektedirler.İşte müzik dinlerken ek gelir elde edebileceğiniz bazı platformlar..


MUSIC X-RAY

Online müzik dinlerken para kazandırma özelliğine sahip hizmet en bilindik ve güvenilir sitelerden biri olan  bu sitede yüksek bir kullanıcı kitlesi bulunmakta ve üye olmak ücretsiz.Yeni sanatçıların müziklerini de barındırmasından dolayı dev bir müzik arşivine sahip olduğunu söyleyebiliriz.Ortalama olarak 4 dakikalık bir müziği dinleme başına 10 cent civarında bir ödeme yapan sitede üstelik şarkı dinlemek için beklemenize gerek yok.Siteden ödeme alma minimum alt tutarı ise 20 dolar.Bu miktardan sonra çeşitli online ödeme yöntemleriyle parayı çekim işlemini başlatabilirsiniz.Ayrıca bu site, sizin referansınızla üye olan insanların kazandığı paranın da yüzde 10’u kadar size hediye vermekte.

RADIO LOYALTY

Sanatçılara ait yeni müzikleri dinlerken aynı zamanda da dünyanın çeşitli bölgelerinden radyoları dinleyerek para kazanabileceğiniz bir site olan Radio Loyalty bünyesinde 5 bin civarında radyo istasyonu barındırmakta.Siteye ücretsiz üye olabilirken müzik ve radyo dinleyerek puan kazanıyorsunuz.Puanlarınız hediye çeklerine dönüştürebilir ve ya online ödemelerle çekim yapabilirsiniz.


SLICETHEPIE

Yine güvenli platformlardan birisi olan bu sitede ise hem şarkı dinleyerek,hem video izleyerek hem de gezdiğiniz yerler ile alakalı değerlendirmeler yaparak nakit para kazanabilirsiniz.Üye olmanın ücretsiz olduğu sitede para kazanabilmek için her şarkının en az 90 saniyesini dinlemeniz gerekiyor.Daha sonra sistem sizden şarkıya 10 puan üzerinden bir puan belirlemenizi bekliyor.Bu sitede minimum çekim tutarı ise 10 dolar olduğu gibi her salı günü çekim için talep verebiliyorsunuz.

HIT PREDICTOR

Hit Predictor yeni şarkılar dinleyip şarkıcıları,kayıt stüdyolarına ve yahut menajerlere geri bildirim ile dönüş yapmanızı sağlamaktadır.Her dinlenilen şarkı için puan kazanmanızın yanı sıra haftalık belli bir limiti geçerseniz de site bunun için size bonuslar sunuyor.Bir diğer katkısı da piyasaya yeni çıkmış sanatçıları dinlemek de sizlere ekstra bir ücret ödenmesini sağlıyor.Ödeme yöntemi olarak Amazon hediye çeki ve ya nakit ödeme tercih ediliyor.


EARNABLY

Farklı yöntemlerle de para kazanılabilen bu platformda müzik dinleyerek de para kazanabilirsiniz. Sitede bulunan radyo yayınlarını dinleyerek puan kazanıyorsunuz.Beş dakika için 30 puan veren sitede 500 puan 5 dolar yapmakta ve minimum çekim tutarı ise yine 5 dolar.Kazanılan parayı Amazon çeki,Steam  çeki ve ya Bitcoin ile ödeme olarak alabilirsiniz.
Son olarak müzik dinleyerek gerçekten ek bir gelir elde etmeniz mümkün olduğunu söylemekle birlikte gözünüzün çok yükseklerde olmaması gerketiğini de hatırlatmak isterim.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.